تبلیغات
طراحی دکوراسیون داخلی - معرفی کانال آموزش خوشنویس و طراحی امضا
آموزش خوشنویس و طراحی امضا
دنیای دیجیتال نقش مهمی در زندگی ما دارد و امروزه بیشتر از پیش نامه هایمان را با ایمیل می‌فرستیم و بیشتر فرم ها را اینترنتی پر میکنیم ولی در این میان نمیتوانیم کاغذ و قلم را که بخش جدایی ناپذیری از زندگی مان هستند را فراموش کنیم.

شاید به ظاهر سر و کار کمتری با کاغذ و قلم در زندگی روزمره خود داشته باشیم ولی حذف کامل آنها از کار و زندگیمان غیر ممکن است. بخصوص زمانی که خطی خوش و امضائی زیبا داشته باشیم آن موقع است که علاقه مان به نوشتن با کاغذ و قلم بیشتر از پیش خواهد شد.

در طول زندگی بارها و بار ها مجبور می شوید که بنویسید، حتی شاید یک کلمه کوچک. اما همیشه ممکن است کسی شما را در هنگام نوشتن تماشا کند. دست خط در آن لحظه حکم لباس را دارد. همانطورک لباس زیبا و آراسته به انسان اعتبار می دهد، دست خط نیز می تواند احترام اطرافیان را  به ارمغان بیاورد. کسی ک خط زیبایتان را می بیند و احساس خوبی از آن می گیرد بدون تردید نسبت به شخص شما نیز همان احساس را تجربه میکند.

فردی که آموزش های خوشنویسی را فرا میگیرد همیشه مورد احترام دیگران است و این مهم را از دوران مدرسه مخصوصا زمان انشاء مهارت ویژه ای محسوب می شد و در جامعه همیشه به هنگام نوشتن مطالب با زیبا نویسی و خوش خطی مورد توجه است. برتری هنر نوشتن و خوش خطی این است که یک فرد می تواند در هر لحظه و در هر مکان هنر خود را به نمایش بگذارد در حالیکه هنر های دیگر برای بروز و به نمایش در آمدن، پیش نیاز های خاصی دارند. یکی از زیبایی های نوشتن و بطور کلی "خط" سادگی استفاده از آن است و کاغذ و قلم تنها ملزومات آن.

فرض کنید دارید برای یکی از معاملات تجاری تان چک میکشید وقتی مبلغ را می نویسید و آن را امضا می کنید مطمئنا هر کسی ک کنارتان باشد به خاطر خط زیبایتان غبطه می خورد. حتی خودتان هم چند ثانیه خیره خواهید شد! هیچ چیزی به اندازه ی زیبایی انسان را به وجد نمی آورد. برای داشتن خط و امضایی زیبا تلاش کنید.

اگر دست خط خود را دوست ندارید و میخواهید آنرا بهتر و زیبا  تر کنید و در ذهنتان به دنبال طرح امضاء زیبا و ماندگار برای خود هستید، آموزشگاه مجازی (خط و قلم) جایی است که شما را در راه رسیدن به خطی خوش و یافتن طرح امضائی خاص یاری می کند.

اگر فرصت ویا امکان شرکت در کلاس های آموزش خط به صورت حضوری را ندارید اصلا نگران نباشید! آموزه های مجازی خط و قلم و کانال تلگرام آموزش خوشنویسی برای شما آماده شده تا بتوانید بطور آنلاین از آن بهره ببرید. آموزشگاه مجازی خط و قلم یکی از مراکزی است که دست شما را تا پایان راه خوش خط شدن رها نخواهد کرد

راه و روش رسیدن به خطی خوش و امضائی خاص از متخصصان خط و قلم، تمرین و تکرار از شما!
تاریخ : چهارشنبه 8 فروردین 1397 | 11:02 ق.ظ | نویسنده : بک لینک سنتر | نظرات
.: Themes By s h i k n a:.